Poradnie rodzinne w Diecezji Warszawsko-Praskiej

Specjalistyczna diecezjalna poradnia rodzinna

Dom Słowa Bożego, Warszawa, ul. Grochowska 194/196 (w siedzibie Duszpasterstwa Rodzin, I p., tel. 22/512-00-91, sekretariat tel. 22/512-00-90).

Porad bezpłatnie udzielają (po wcześniejszym umówieniu telefonicznym): prawnicy, psycholodzy, terapeuci, mediator rodzinny, instruktor metod rozpoznawania płodności, psychiatra.

Specjalistyczna Diecezjalna Poradnia Rodzinna jest współfinansowana ze środków Miasta Stołecznego Warszawa.

Dekanaty warszawskie

DEKANAT ANIŃSKI

Matki Bożej Królowej Polski
ul. Rzeźbiarska 46 (Anin),
patrz: Parafialny Ośrodek Formacji Rodziny,
poniedziałki, 17:00-20:00

Wniebowzięcia NMP
ul. Trakt Lubelski 157,
na potrzeby parafialnego kursu przedmałżeńskiego 1 raz w roku (ostatni wtorek lutego, godz. 19:00)

DEKANAT BRÓDNOWSKI

Św. Faustyny
ul. Żuromińska 2,
wtorki, 17:00-19:00

Św. Marii Magdaleny
ul. Echa Leśne 2 (Ugory),
patrz: Parafialny Ośrodek Formacji Rodziny

DEKANAT GROCHOWSKI

Najczystszego Serca Maryi
ul. Chłopickiego 2,
czwartki, 17:00-19:00

Nawrócenia Św. Pawła Apostoła
ul. Kobielska 10,
poniedziałki, 18:30-20:30

Matki Bożej Królowej Polskich Męczenników
al. Stanów Zjednoczonych 55,
patrz: Parafialny Ośrodek Formacji Rodziny

Św. Wincentego Pallottiego
ul. Skaryszewska 12,
poniedziałki, 17:00-19:00

Matki Bożej Nieustającej Pomocy
ul. Nobla 16,
poniedziałki, 19:00-20:30

Św. Patryka
ul. Rechniewskiego 14,
czwartki, 17:00-19:00

Św. Ojca Pio
ul. gen. E. Fieldorfa 1,
patrz: Parafialny Ośrodek Formacji Rodziny

Narodzenia Pańskiego
ul. Ostrobramska 72,
poniedziałki, 17:00-19:00

DEKANAT PRASKI

Katedra Św. Floriana
ul. Floriańska 3,
patrz: Parafialny Ośrodek Formacji Rodziny

Matki Bożej z Lourdes
ul. Wileńska 69,
wtorki, 18:00-21:00

Chrystusa Króla
ul. Tykocińska 27/35,
czwartki, 18:30-20:00

Św. Marka Ewangelisty
ul.Zamiejska.6,
wtorki, 18:00-20:00

Świętej Rodziny
ul. Rozwadowska 9/11,
patrz: Parafialny Ośrodek Formacji Rodziny,
poniedziałki, 17:00-18:30

Zmartwychwstania Pańskiego
ul. Księcia Ziemowita 39 (Targówek Przemysłowy),
patrz: Parafialny Ośrodek Formacji Rodziny

DEKANAT REMBERTOWSKI

Św. Hieronima
ul. Rumiankowa 2/4 (Stara Miłosna),
wtorki, 18:30-19:30

Opatrzności Bożej
ul. Ks. P. Skargi 2 (Wesoła),
poniedziałki, 18:30-19:30

DEKANAT TARCHOMIŃSKI

Niepokalanego Poczęcia NMP
Nieporęt, pl. Wolności 3,
tel. kancelaria parafialna 22/774-83-17

NMP Matki Pięknej Miłości
ul. Myśliborska 100 (Tarchomin),
wtorki, 18:00-20:00

Dekanaty pozawarszawskie

DEKANAT KOBYŁKOWSKI

Świętej Trójcy
Kobyłka, ul. Kościelna 2,
czwartki, 19:00-20:00

DEKANAT LEGIONOWSKI

Św. Jana Kantego
Legionowo, ul. Ks. J. Schabowskiego 2
poniedziałki, 9:00-12:00
wtorki, 9:00-12:00 oraz 18:00-20:00
środy, 9:00-12:00
czwartki, 9:00-12:00
piątki, 9:00-12:00

oraz patrz: Parafialny Ośrodek Formacji Rodziny

Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
Legionowo, ul. Piłsudskiego 47,
wtorki, 18:00-20:00

Matki Bożej Fatimskiej
Legionowo, ul. Orląt Lwowskich 8,
czwartki, 18:00-20:00

Matki Bożej Królowej Polski
Jabłonna, ul. Modlińska 105a,
patrz: Parafialny Ośrodek Formacji Rodziny

DEKANAT MIŃSK – NARODZENIA NMP

Narodzenia NMP
Mińsk Mazowiecki, ul. Kościelna 1,
wtorki, 19:00-20:30

Św. Jana Chrzciciela
Cegłów, pl. Anny Jagiellonki 21,
czwartki, 18:30-19:30

DEKANAT MIŃSK – ŚW. ANTONIEGO Z PADWY

Św. Antoniego z Padwy
Mińsk Mazowiecki, ul. Kard. Wyszyńskiego 54,
poniedziałki, 18:00-20:00

Św. Apostołów Piotra i Pawła
Dębe Wielkie, ul. Warszawska 75,
poniedziałki, 18:00-19:30

DEKANAT NOWODWORSKI

Św. Michała Archanioła
Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Warszawska 1,
poniedziałki, 17:30-19:30

DEKANAT OTWOCKI

Św. Wincentego a Paulo
Otwock, ul. Kopernika 1,
poniedziałki, 18:00-20:00

Niepokalanego Serca Maryi
Otwock-Śródborów, ul. Ujejskiego 2,
na tel. przez kancelarię parafialną

Matki Bożej Częstochowskiej
Otwock-Świder, ul. Sowińskiego 17,
na tel. przez kancelarię parafialną

DEKANAT OTWOCK-KRESY

Matki Bożej Częstochowskiej
Józefów, ul. 3 Maja 81a,
czwartki, 19:00-20:00

Miłosierdzia Bożego,
Otwock-Ługi, ul. Ługi 58,
czwartki, 19:00-20:00

DEKANAT RADZYMIŃSKI

Przemienienia Pańskiego
Radzymin, ul. POW 1,
niedziele, 9:00-10:30

DEKANAT SULEJÓWEK

NMP Matki Kościoła
Sulejówek, ul. Żeromskiego 18,
poniedziałki, 18:00-20:00

DEKANAT TŁUSZCZ

Przemienienia Pańskiego
Tłuszcz, ul. Kościelna 7,
poniedziałki, 16:00-19:00

DEKANAT WOŁOMIŃSKI

Św. Józefa Robotnika
Wołomin, ul. Piłsudskiego 44,
czwartki, 18:00-20:00

DEKANAT ZIELONKOWSKI

Św. Izydora
Marki, ul. Piłsudskiego 93,
patrz: Parafialny Ośrodek Formacji Rodziny

Miłosierdzia Bożego
Ząbki, ul. 11 Listopada,
piątki, 17:00-18:30

Świętej Trójcy
Ząbki, ul. Piłsudskiego 46,
poniedziałki, 18:00-19:30

Matki Bożej Częstochowskiej
Zielonka, ul. Jagiellońska 10,
czwartki, 18:30-19:30

Matki Bożej Królowej Polski
Marki-Pustelnik, ul. Jutrzenki 26,
na tel. przez kancelarię parafialną

Dod. Ks. Krzysztof Bodecki 15.02.2013 o 11.52, akt. 27.05.2013 o 13.20
akademiafamilijna.pl tato.net kibicujrodzinie.pl 3plus.pl Caritas DW-P fpr.pl
Projekt SOLmedia.pl
Informacja o cookies