Katechezy przedmałżeńskie
Przygotowanie do małżeństwa w 2013

Kurs składający się 10 katechez (cykl zamknięty - wszystkie konferencje w tej samej parafii) jest obowiązkowy dla wszystkich narzeczonych przygotowujących się do zawarcia małżeństwa w naszej Diecezji.

Proszę Księży prowadzących kursy i doradców o uzupełnienie danych.

Katechizacja przedmałżeńska
w Diecezji Warszawsko-Praskiej w roku 2013

Parafia, Adres parafii,
Dzień i godzina kursu, Daty rozpoczęcia pierwszych konferencji cyklu

Dekanaty warszawskie
Dekanat Aniński
  • Warszawa-Anin, MB Królowej Polski, ul. Rzeźbiarska 46,
    czwartek 19.00, 3 stycznia, 5 września
  • Warszawa-Falenica, Najśw. Serca PJ, ul. Narcyzowa 18,
    niedziela 18.00, 17 marca
  • Warszawa-Wawer-Sadul, Św. Benedykta, ul. Lucerny 95,
    poniedziałek 19.00, 2 września
  • Warszawa-Zerzeń, Wniebowzięcia NMP, ul. Trakt Lubelski 157,
    wtorek 19.00, 19 lutego
  • Warszawa-Las, Św. Karola Boromeusza, ul. Kadetów 33,
    niedziela 19.00, 17 lutego, 6 października
  • Warszawa-Radość, MB Anielskiej, ul. Wilgi 14,
    poniedziałek 19.00, 4 lutego
Dekanat Bródnowski
  • Warszawa-Bródno, MB Różańcowej, ul. Wysockiego 8 (Dom Katechetyczny),
    środa 20.00, 3 kwietnia, 11 września
  • Warszawa-Bródno, Św. Faustyny, ul. Żuromińska 2,
    środa 19.30, 23 stycznia, 3 kwietnia, 11 września
  • Warszawa-Bródno, Św. Włodzimierza, ul. Kondratowicza 2,
    wtorek 18.00, 5 marca, 3 września
  • Warszawa-Ugory, Św. Marii Magdaleny, ul. Echa Leśne 2,
    środa 18.00, 3 kwietnia, 11 września
Dekanat Grochowski
  • Warszawa-Gocław, Św. Ap. Jana i Pawła, ul. Kapelanów AK 2,
    poniedziałek 19.00, 11 lutego, 16 września
  • Warszawa-Gocław, Św. Ojca Pio, ul. Gen. E. Fieldorfa 1,
    poniedziałek 19.30, na bieżąco (cykl za cyklem)
  • Warszawa-Grochów, MB Król. Polskich Męcz., Al. Stanów Zjednoczonych 55,
    piątek 19.00, 14 grudnia, 15 marca, 7 czerwca, 6 września, 22 listopada
  • Warszawa-Grochów, Najczystszego Serca Maryi, ul. Chłopickiego 2,
    piątek 18.30, 11 stycznia, 12 kwietnia, 13 września
  • Warszawa-Grochów, Nawrócenia Św. Pawła Ap., ul. Kobielska 10,
    czwartek 19.30, 14 lutego, 25 kwietnia, 5 września
  • Warszawa-Saska Kępa, MB Nieustającej Pomocy, ul. Nobla 16,
    środa 19.15, 20 lutego
  • Warszawa-Saska Kępa, Miłosierdzia Bożego, ul. Ateńska 12,
    niedziela 17.30, 3 marca, 6 października
  • Warszawa-Wilga, Św. Patryka, ul. Rechniewskiego 14,
    środa 18.00, 20 lutego, 4 września
  • Warszawa-Witolin, Narodzenia Pańskiego, ul. Ostrobramska 72,
    poniedziałek 19.00, 14 stycznia, 7 października
Dekanat Praski
  • Warszawa-Praga, Św. Michała i Floriana, ul. Floriańska 3,
    poniedziałek 19.00, 7 stycznia, 8 kwietnia, 2 września
  • Warszawa-Praga, MB z Lourdes, ul. Wileńska 69,
    wtorek 19.00, 16 kwietnia, 15 października
  • Warszawa-Targówek, Chrystusa Króla, ul. Tykocinska 27/35,
    wtorek 19.30, 1 stycznia, 3 września
  • Warszawa-Targówek, Św. Marka Ewangelisty, ul. Zamiejska 6,
    wtorek 19.00, 8 stycznia, 9 kwietnia, 3 września
  • Warszawa-Zacisze, Świętej Rodziny, ul. Rozwadowska 9/11,
    czwartek 19.30, 14 lutego
Dekanat Rembertowski
  • Warszawa-Gocławek, Św. Wacława, ul. Korkowa 27,
    piątek 20.00, 11 lutego
  • Warszawa-Stara Miłosna, Św. Hieronima, ul. Rumiankowa 2/4,
    piątek 19.30, 11 stycznia
Dekanat Tarchomiński
  • Stanisławów Pierwszy, NMP Wspomożycielki Wiernych, ul. Izabelińska 8,
    poniedziałek 19.00, 4 lutego
  • Warszawa-Płudy, Narodzenia NMP, ul. Klasyków 21/23,
    piątek 19.00, 8 lutego, 5 października
  • Warszawa-Tarchomin, NMP Matki Pięknej Miłości, ul. Myśliborska 100,
    czwartek 19.00, 7 lutego, 18 kwietnia, 19 września
  • Warszawa-Tarchomin, Św. Franciszka z Asyżu, ul. Strumykowa 25,
    poniedziałek 20.00, 18 lutego, 16 października
  • Warszawa-Tarchomin, Św. Jakuba Apostoła, ul. Mehoffera 4,
    poniedziałek 19.00, 4 marca, 2 września
Dekanaty pozawarszawskie
Dekanat Jadowski
  • Jadów, Św. Jakuba Ap., Pl. Dreszera 11,
    wtorek 18.00, 12 lutego, 10 września
  • Urle, MB Częstochowskiej, ul. Piękna 8,
    niedziela 13.00, 27 stycznia
Dekanat Kobyłkowski
  • Kobyłka, Świętej Trójcy, ul. Kościelna 2,
    czwartek 19.00, 17 stycznia, 18 kwietnia, 19 września
  • Kobyłka, Św. Kazimierza, ul. Królewska 15,
    poniedziałek 19.00, 11 lutego
  • Marki-Struga, Św. Andrzeja Boboli, Al. Józefa Piłsudskiego 248/252,
    poniedziałek 19.00, 8 kwietnia
Dekanat Legionowski
  • Jabłonna, MB Królowej Polski, ul. Modlińska 105 A,
    sobota 19.00, 9 lutego, 5 października
  • Legionowo, Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa, ul. Piłsudskiego 47,
    niedziela 19.00, 3 marca, 6 października
  • Legionowo, Św. Jana Kantego, ul. Ks. J. Schabowskiego 2,
    czwartek 19.00, na bieżąco (cykl za cyklem)
Dekanat Mińsk Maz.-Narodzenia NMP
  • Huta Mińska, MB Nieustającej Pomocy, ul. Nowa 1,
    niedziela 18.00, 17 lutego, 1 września
  • Ignaców, Św. Antoniego z Padwy, Ignaców 11,
    niedziela 13.00, 17 lutego
  • Mińsk Maz, Narodzenia NMP, ul. Kościelna 1,
    poniedziałek 19.00, 18 lutego, 30 września
  • Mińsk Maz, Św. Michała Arch., ul. Warszawska 267,
    niedziela 19.00, 17 lutego
  • Mrozy, Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, ul. Św. Teresy 3,
    środa 18.30, 4 września
  • Wólka Mińska, MB Dobrej Rady, ul. Mazowiecka 59,
    sobota 18.00, 2 lutego
Dekanat Mińsk Maz. - Św. Antoniego
  • Chrośla, Bł. Honorata Koźmińskiego, ul. Żwirowa 2,
    poniedziałek 19.00, 11 lutego
  • Dębe Wielkie, Św. Ap. Piotra i Pawła, ul. Kościelna 2,
    sobota 19.00, 13 kwietnia, ?? października
  • Mińsk Maz, Św. Antoniego z Padwy, ul. Stefana Kard. Wyszyńskiego 54,
    wtorek 18.30, 12 lutego, 1 października
Dekanat Nowodworski
  • Nowy Dwór Maz., Św. Ap. Piotra i Pawła, ul. Kard. St. Wyszyńskiego 1,
    sobota i niedziela 19.00, 14 września
  • Nowy Dwór Maz., Św. Michała Arch., ul. Warszawska 1A,
    niedziela 18.00, 14 kwietnia, 29 września
  • Rajszew, Św. Andrzeja Boboli, ul. Różana 1,
    piątek 18.30, 5 kwietnia
Dekanat Otwocki
  • Otwock, Św. Wincentego a Paulo, ul. Kopernika 1
    piątek 19.00, 18 stycznia, 19 kwietnia, 19 lipca, 18 października
  • Otwock-Śródborów, Niepokalanego Serca Maryi, ul. K. Ujejskiego 2
    piątek 20.00, 9 września
  • Otwock-Świder II, MB Częstochowskiej, ul. Sowińskiego 17,
    sobota 18.30, 16 marca
  • Otwock, Zesłania Ducha Świętego, ul. Żeromskiego 6,
    środa 19.00, 6 lutego
  • Wiązowna, Św. Wojciecha, ul. Kościelna 65,
    piątek 19.00, ?? wiosny, ?? jesieni
Dekanat Otwock – Kresy
  • Celestynów, Wniebowzięcia NMP, Pl. Kard. Wyszyńskiego 3,
    niedziela 19.00, 13 stycznia
  • Józefów, MB Częstochowskiej, ul. Ks. Piotra Skargi 24,
    wtorek 19.30, 5 lutego, 24 września
Dekanat Radzymiński
  • Dąbrówka, Podwyższenia Krzyża Świętego, ul. Kościelna 30,
    piątek 19.00, 1 marca, 20 września
  • Lucynów Duży, Św. Antoniego z Padwy, ul. Lipowa 1,
    niedziela 10.15, 14 kwietnia
  • Radzymin, Przemienienia Pańskiego, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 1,
    niedziela 9.30, 13 stycznia, 14 kwietnia, 8 września
  • Wyszków-Rybienko, MB Królowej Polski, ul. Słowackiego 1,
    niedziela 11.00, 17 lutego
  • Nowe Załubice, Św. Stanisława, Nowe Załubice 21,
    piątek 19.00, 22 lutego
Dekanat Siennicki
  • Siennica, Św. Stanisława, ul. Mińska 34,
    niedziela 10.00, 1 września
  • Wielgolas, MB Różańcowej, Wielgolas 1,
    środa 19.00, 18 września
Dekanat Stanisławowski
  • Dobre, Św. Mikołaja BP, ul. Rynek 30A,
    piątek 18.00, 22 marca
  • Pniewnik, Św. Jana Chrzciciela, Pniewnik 43,
    niedziela 17.00, 7 kwietnia
  • Stanisławów, Św. Jana Chrzciciela i Stanisława BM, ul. Szkolna 2,
    niedziela 19.00, 7 kwietnia
Dekanat Sulejówek
  • Halinów, NMP Matki Łaski Bożej, ul. Okuniewska 61,
    sobota 19.00, 5 października
  • Sulejówek, NMP Matki Kościoła, ul. Żeromskiego 18,
    sobota 18.30, 16 lutego, 28 września
Dekanat Tłuszcz
  • Franciszków, Św. Józefa, Franciszków 68,
    niedziela 16.00, 3 marca
  • Jasienica, Narodzenia Pańskiego, ul. Kościelna 2,
    niedziela 11.00, 17 lutego
  • Postoliska, Św. Stanisława, Pl. 3 Maja 17,
    sobota 16.00, 10 marca i 6 października
  • Tłuszcz, Przemienienia Pańskiego, ul. Kościelna 7,
    niedziela 19.00, 3 marca; poniedziałek 19.00, 7 października
Dekanat Wołomiński
  • Duczki, MB Nieustającej Pomocy, ul. Willowa 9,
    środa 19.00, 16 stycznia
  • Klembów, Św. Klemensa, ul. Gen. Fr. Żymirskiego 39,
    niedziela 20.00, 7 kwietnia
  • Wołomin, MB Częstochowskiej, ul. Kościelna 54,
    poniedziałek 19.00, na bieżąco (cykl za cyklem), oprócz wakacji
  • Wołomin, Św. Józefa Robotnika, ul. Marsz. J. Piłsudskiego 44,
    czwartek 19.00, 24 stycznia, 18 kwietnia, 19 września
Dekanat Zielonkowski
  • Marki, Św. Izydora, Al. Józefa Piłsudskiego 93 (Dom Katolicki),
    poniedziałek 19.00, na bieżąco (cykl za cyklem)
  • Zielonka, MB Częstochowskiej, ul. Jagiellońska 10,
    poniedziałek 20.00, 18 lutego, 16 września
Dod. Ks. Wojciech Lipka 12.01.2013 o 23.07, akt. 23.05.2013 o 20.57
akademiafamilijna.pl tato.net kibicujrodzinie.pl 3plus.pl Caritas DW-P fpr.pl
Projekt SOLmedia.pl
Informacja o cookies